Separacja

Nasza Kancelaria specjalizuje się między innymi w sprawach o separacje. Ponad 10 lat doświadczenia w stosowaniu prawa umożliwia podejście do sprawy w sposób kompleksowy. Radca prawny może załatwić za Ciebie wszelkie formalności związane z separacją, od złożenia pozwu, przez reprezentację w Sądzie, aż do uzyskania prawomocnego wyroku Sądu. Wystarczy podpisać pełnomocnictwo i załatwimy Twoją sprawę od A do Z. Na naszym blogu znajdują się artykuły z zakresu postępowań o ustanowienie separacji pomiędzy małżonkami.

Kontakt z Kancelarią

telefon główny:

adresy:

Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

O SEPARACJI

    Sprawy o separację są podobne do tych rozwodowych. Warunki orzeczenia separacji są jednak mniej restrykcyjny niż w przypadku rozwodu bowiem nie jest konieczne aby rozkład pożycia małżeńskiego był trwały (może istnieć szansa na odbudowę relacji). W wyroku w sprawie o separację Sąd orzeka również o alimentach na małżonka i wspólnych małoletnich dzieciach, a także w sprawie sprawowania opieki nad dziećmi. Tutaj znajdziesz artykuł poświęcony separacji.

Jeżeli chodzi o prawo rodzinne to zachęcam do zapoznania się z  artykułem o separacji.