Rozwód

Nasza Kancelaria specjalizuje się między innymi w sprawach rozwodowych. Ponad 10 lat doświadczenia w stosowaniu prawa umożliwia podejście do sprawy w sposób kompleksowy. Radca prawny może załatwić za Ciebie wszelkie formalności związane z rozwodem, od złożenia pozwu, przez reprezentację w Sądzie, aż do uzyskania prawomocnego wyroku Sądu. Wystarczy podpisać pełnomocnictwo i załatwimy Twoją sprawę od A do Z. Na naszym blogu znajduje się kilkanaście artykułów z zakresu postępowań rozwodowych.

Kontakt z Kancelarią

Telefon główny:

adresy:

Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Prowadzimy sprawy o:

  • rozwód z orzekaniem o winie,

  • rozwód bez orzekania o winie,

  • rozwód z orzekaniem o obowiązku alimentacyjnym na dziecko lub drugiego małżonka oraz w sprawie opieki nad wspólnymi małoletnimi dziećmi z wnioskami o zabezpieczenie powództwa w tym zakresie.

W każdym przypadku warto jednak przemyśleć decyzję o rozwodzie, bowiem powinno to być ostateczne rozwiązanie gdy nie ma już szans na odbudowę więzi małżeńskich. Natomiast orzeczenie o winie małżonka ma wpływ na kwestię związane z alimentacja byłego małżonka. Przed wystąpieniem o rozwód warto rozważyć też separację.

Więcej informacji znajdziesz w artykule o rozwodzie.