Kańczuga

Położenie Kańczugi 

Kańczuga to niewielkie miasteczko w powiecie Przeworskim. Miasteczko położone jest w województwie podkarpackim, w dawnym województwie przemyskim. W miejscowości tej znajduje się wiele ciekawych zabytków, między innymi cmentarz żydowski. W miasteczku znajduje się też wiele przedsiębiorstw, z uwagi na swoje położenie przy granicy duży jest również napływ obcokrajowców, którzy prowadzą tutaj własną działalność gospodarczą lub pracują zarobkowo.

Pomoc Kancelarii 

Kancelaria w tym momencie nie posiada jeszcze swojego biura w miejscowości Kańczuga, jednak świadczymy usługi prawne również dla Klientów z tej miejscowości. Najbliżej Kańczugi znajduje się Kancelaria w Przeworsku. W Kańczudze nie znajduje się Sąd Rejonowy. W małym miejscowościach zwykle niewiele zawodowych prawników czyli adwokatów lub radców prawnych prowadzi swoją praktykę dlatego mieszkańcy tych miejscowości muszą najczęściej dojeżdżać do większych miejscowości w celu zasięgnięcia porady prawnej. Również sprawa w Sądzie łączy się z wyjazdem z uwagi na fakt, że to właśnie w większych miastach znajdują się Sądy. 

Właściwość Sądu dla miasta Kańczuga 

Miasto Kańczuga leży w okręgu Sądu Rejonowego w Przeworsku. Kancelaria Radcy Prawnego J. Orłowska-Pączek ma siedzibę w centrum Przeworsku, przy ul. Piłsudskiego 1 w Domu Rzemiosła, gdzie znajduje się również bank spółdzielczy. W ramach świadczonych usług zapewniam porady prawne oraz reprezentację w Sądzie w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych oraz podatkowych. Reprezentuję strony w postępowaniach pracowniczych i tych z zakresu ubezpieczeń społecznych. Prowadzę sprawy o odszkodowania i przygotowuje wszelkiego rodzaju dokumentację prawną, w tym regulaminy, umowy, pozwy, środki zaskarżenia.