Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Posiadamy także Kancelarie w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 17/4, gdzie specjalizujemy się między innymi w pomocy w ogłaszaniu upadłości konsumenckiej w Rzeszowie przed Sądem Rejonowym.

Oddział Kancelarii
w Przeworsku

Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego w Jarosławiu z biurem w centrum miasta

Oddział Kancelarii
w Jarosławiu

Potrzebujesz prawnika z Przeworska? Zapraszamy do naszej Kancelarii w centrum miasta.

Kańczuga

Położenie Kańczugi 

Kańczuga to niewielkie miasteczko w powiecie Przeworskim. Miasteczko położone jest w województwie podkarpackim, w dawnym województwie przemyskim. W miejscowości tej znajduje się wiele ciekawych zabytków, między innymi cmentarz żydowski. W miasteczku znajduje się też wiele przedsiębiorstw, z uwagi na swoje położenie przy granicy duży jest również napływ obcokrajowców, którzy prowadzą tutaj własną działalność gospodarczą lub pracują zarobkowo.

Pomoc Kancelarii 

Kancelaria w tym momencie nie posiada jeszcze swojego biura w miejscowości Kańczuga, jednak świadczymy usługi prawne również dla Klientów z tej miejscowości. Najbliżej Kańczugi znajduje się Kancelaria w Przeworsku. W Kańczudze nie znajduje się Sąd Rejonowy. W małym miejscowościach zwykle niewiele zawodowych prawników czyli adwokatów lub radców prawnych prowadzi swoją praktykę dlatego mieszkańcy tych miejscowości muszą najczęściej dojeżdżać do większych miejscowości w celu zasięgnięcia porady prawnej. Również sprawa w Sądzie łączy się z wyjazdem z uwagi na fakt, że to właśnie w większych miastach znajdują się Sądy. 

Właściwość Sądu dla miasta Kańczuga 

Miasto Kańczuga leży w okręgu Sądu Rejonowego w Przeworsku. Kancelaria Radcy Prawnego J. Orłowska-Pączek ma siedzibę w centrum Przeworsku, przy ul. Piłsudskiego 1 w Domu Rzemiosła, gdzie znajduje się również bank spółdzielczy. W ramach świadczonych usług zapewniam porady prawne oraz reprezentację w Sądzie w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych oraz podatkowych. Reprezentuję strony w postępowaniach pracowniczych i tych z zakresu ubezpieczeń społecznych. Prowadzę sprawy o odszkodowania i przygotowuje wszelkiego rodzaju dokumentację prawną, w tym regulaminy, umowy, pozwy, środki zaskarżenia.

Obsługujemy zarówno konsumentów, jak i przedsiębiorców. specjalizując się w sprawach pracowniczych, dotyczących upadłości konsumenckiej oraz rejestrowych. Prowadzimy stałą i doraźna obsługę biura rachunkowych, firm transportowych, przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem nieruchomości, wirtualnych biur, które prowadzą działalność w takich miastach jak Rzeszów oraz Kraków. Zapraszamy  przedsiębiorców do kontaktu, w celu przedstawienia oferty na obsługę prawną ich firmy.

Zaufali Nam między innymi:

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

 

Znajdź Nas

Kontakt z Kancelarią 

Tel. 

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus