Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk, Kraków, Rzeszów to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Upadłość konsumencka Rzeszów

Specjalizujemy się pomocy niewypłacalnym dłużnikom, w zakresie ogłaszania upadłości konsumenckiej w Rzeszowie. Załatwimy sprawy kompleksowo w oparciu o udzielone pełnomocnictwo procesowe. Przygotowujemy dokumenty oraz reprezentujemy dłużników przed Sądem.

Upadłość konsumencka Kraków

Reprezentujemy także Klientów w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmujemy się prowadzaniem spraw upadłościowych przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Pomogliśmy już kilkuset Klientom uwolnić się od długów.

Zadzwoń lub napisz. 

Kańczuga

Położenie Kańczugi 

Kańczuga to niewielkie miasteczko w powiecie Przeworskim. Miasteczko położone jest w województwie podkarpackim, w dawnym województwie przemyskim. W miejscowości tej znajduje się wiele ciekawych zabytków, między innymi cmentarz żydowski. W miasteczku znajduje się też wiele przedsiębiorstw, z uwagi na swoje położenie przy granicy duży jest również napływ obcokrajowców, którzy prowadzą tutaj własną działalność gospodarczą lub pracują zarobkowo.

Pomoc Kancelarii 

Kancelaria w tym momencie nie posiada jeszcze swojego biura w miejscowości Kańczuga, jednak świadczymy usługi prawne również dla Klientów z tej miejscowości. Najbliżej Kańczugi znajduje się Kancelaria w Przeworsku. W Kańczudze nie znajduje się Sąd Rejonowy. W małym miejscowościach zwykle niewiele zawodowych prawników czyli adwokatów lub radców prawnych prowadzi swoją praktykę dlatego mieszkańcy tych miejscowości muszą najczęściej dojeżdżać do większych miejscowości w celu zasięgnięcia porady prawnej. Również sprawa w Sądzie łączy się z wyjazdem z uwagi na fakt, że to właśnie w większych miastach znajdują się Sądy. 

Właściwość Sądu dla miasta Kańczuga 

Miasto Kańczuga leży w okręgu Sądu Rejonowego w Przeworsku. Kancelaria Radcy Prawnego J. Orłowska-Pączek ma siedzibę w centrum Przeworsku, przy ul. Piłsudskiego 1 w Domu Rzemiosła, gdzie znajduje się również bank spółdzielczy. W ramach świadczonych usług zapewniam porady prawne oraz reprezentację w Sądzie w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych oraz podatkowych. Reprezentuję strony w postępowaniach pracowniczych i tych z zakresu ubezpieczeń społecznych. Prowadzę sprawy o odszkodowania i przygotowuje wszelkiego rodzaju dokumentację prawną, w tym regulaminy, umowy, pozwy, środki zaskarżenia.

Twórcy bloga - adwokat i radcy prawni

Autorem naszych publikacji są prawnicy z naszej Kancelarii, w tym adwokat Piotr Czyżyński, który prowadzi również Kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną adwokata Piotra Czyżyńskiego Kancelaria adwokacka w Rzeszowie.  Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami zamieszczanymi na blogu tej Kancelarii adwokackiej.

Zajmujemy się obsługą osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych między innymi z branży wirtualnych biur w Krakowie i Rzeszowie, transportowej czy księgowej. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm bez konieczności wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

Zaufali Nam

Kontakt z Kancelarią

Tel.

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)
Jarosław
, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus