Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk, Kraków, Rzeszów to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Upadłość konsumencka Rzeszów

Specjalizujemy się pomocy niewypłacalnym dłużnikom, w zakresie ogłaszania upadłości konsumenckiej w Rzeszowie. Załatwimy sprawy kompleksowo w oparciu o udzielone pełnomocnictwo procesowe. Przygotowujemy dokumenty oraz reprezentujemy dłużników przed Sądem.

Upadłość konsumencka Kraków

Reprezentujemy także Klientów w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmujemy się prowadzaniem spraw upadłościowych przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Pomogliśmy już kilkuset Klientom uwolnić się od długów.

Zadzwoń lub napisz. 

Czy warto korzystać z usług firm antywindykacyjnych?

Na czym polega antywindykacja?

Antywindykacja to zespół działań mających na celu obronę przez niezasadnymi roszczeniami wierzyciela lub osoby podającej się za wierzyciela oraz ochronę przed niezgodnymi z prawem lub naruszającymi słuszne interesy dłużnika czynnościami podejmowanymi w toku egzekucji lub na drodze polubownej.

Czym zajmują się firmy oferujące usługi, w zakresie antywindykacji?

Firmy takie oferują pomoc dłużnikom polegającą na obronie ich praw naruszonych działaniami firm windykacyjnych. Firmy takie w przekazach reklamowcy bardzo często sugerują, że pomagają swoim Klientom walczyć w Sądzie lub w toku postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez komornika.

Czy firmy antywindykacyjne posiadają jakieś specjalne uprawnienia?

Nie. Firmy takie nie posiadają żadnych specjalnych uprawnień. Wiele takich firm w swoich przekazach reklamowych chwali się wygranymi w Sądach sprawami publikując wyroki, w sprawach, w których strony były reprezentowane  przez profesjonalnych pełnomocników, a nie firmy antywindykacyjne.   Taką firmę może założyć każdy, nawet osoba nie posiadająca wykształcenia podstawowego. Firma taka nie może reprezentować Klienta w Sądzie, ani przed komornikiem. Firma taka nie może również zatrudnić adwokata lub radcy prawnego, aby reprezentował  jej Klienta. Co ważne firmę taką nie obowiązuje tajemnica zawodowa, co oznacza, że wszelkie informację, które zostały ujawnione przez Klienta mogą zostać ujawnione podmiotom trzecim, w tym również firmą windykacyjnym, Sądom oraz komornikowi. Pracownicy takiej firmy mogą być wzywani do Sądu i mają obowiązek zeznawać nawet jeżeli zeznania  te są niekorzystne dla ich Klienta.

Jakie są koszty usług firm antywindykacyjnych?

Koszty usług takich firm są wysokie, zwykle znacznie wyższe niż koszty wynagrodzenia zawodowych pełnomocników procesowych. Najczęściej firmy takie poubierają wysoką opłatę wstępną oraz prowizję sięgającą nawet 30 % wygranej kwoty.

Potrzebujesz ochrony swoich słusznych praw jako dłużnik

Najlepiej jak zwrócisz się o pomoc prawną  do dowolnie wybranego adwokata lub radcy prawnego. Możesz też skorzystać z usług naszego zespołu radców prawnych.

Twórcy bloga - adwokat i radcy prawni

Autorem naszych publikacji są prawnicy z naszej Kancelarii, w tym adwokat Piotr Czyżyński, który prowadzi również Kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną adwokata Piotra Czyżyńskiego Kancelaria adwokacka w Rzeszowie.  Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami zamieszczanymi na blogu tej Kancelarii adwokackiej.

Zajmujemy się obsługą osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych między innymi z branży wirtualnych biur w Krakowie i Rzeszowie, transportowej czy księgowej. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm bez konieczności wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

Zaufali Nam

Kontakt z Kancelarią

Tel.

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)
Jarosław
, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus