Szukasz adwokat lub radcy prawnego?

Kancelaria Radcy Prawnego w Przeworsku, przy ul. Piłsudskiego 1/17 zapewnia pomoc profesjonalnego prawnika.

Tel. 724-046-783 lub 726-066-462

Kancelaria Radcy Prawnego w Przeworsku,

ul. Piłsudskiego 1/17  
(Dom Rzemiosła, II piętro)

Mapy Google

Jak dojechać?

Kancelaria znajduje się w Przeworsku, przy ul. Piłsudskiego 1/17, na II pietrze "Domu Rzemiosła". Na parterze budynku znajduje się sklep mięsny i Bank Spółdzielczy. 

Dlaczego Przeworsk? 

Przeworsk to małe, urokliwe miasteczko. Powiat Przeworski ma jednak sporo mieszkańców. W Przeworsku jest Sąd Rejonowy, niestety bez wydziału Pracy. Pomagam mieszkańcom Przeworska w rozwiązywaniu ich problemow prawnych. Warto skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika, takiego jak adwokat czy radca prawny tak jak ja. Wykonuje zawód radcy prawnego jak najlepiej potrafię, bo najważniejszym z moich celi zawodowych jest porostu pomagać ludziom, rozwiązywać ich problemy i mieć z tego wielką satysfakcję. W Przeworsku moja Kancelaria znajduje się w Domu Rzemiosła, w tym samym budynku gdzie zegarmistrz oraz bank spółdzielczy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Jakimi sprawiamy się zajmuję?

Prowadzę sprawy z zakresu wszystkich dziedzin prawa, w tym z zakresu prawa cywilnego, w szczególności rodzinnego i gospodarczego oraz egzekucyjnego, prawa karnego, administracyjnego, a także prawa ubezpieczeń społecznych. Specjalizuje się w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, rozwód, separację, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, alimenty, ustalenie kontaktowy z dzieckiem i władze rodzicielską. Mój współpracownik pełnią funkcję obrońcy w postępowaniach karnych i wykończeniowych. Reprezentuje przed Sądem pracowników i prawodawców w sprawach z zakresu stosunku pracy. W postępowaniach upadłościowych występuje jako pełnomocnik przed Sądem i syndykiem. Zajmuje się również zakładaniem spółek i innych struktur organizacyjnych, w tym fundacji i stowarzyszeń. Oboiście reprezentuje w niepostępianiu karnym pokrzywdzonych przestępstwem.  Moja pomoc to zarówno profesjonalne doradztwo jak i sporządzania niezbędnych dokumentów, w tym umów, pism procesowych, jak i reprezentacja przed Sądem. Moi Klienci mogą liczyć na najwyższy standard obsługi i pełne zrozumienie ich problemów prawnych i życiowych. Dodatkowo współpracuje z tłumaczami i rzeczoznawcami majątkowymi, których pomoc jest potrzebna najczęściej na etapie postępowania sądowego. Telefonicznie można uzyskać wszelkie niezbędne informację na temat kosztów prowadzenia sporawy i możliwości spotkania z radca prawnym. 

Sprawdź szczegóły

Konsumenci

Kancelaria Świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych nieprowadzących widzialności gospodarczej lub zawodowej.

Przedsiębiorcy

Kancelaria prowadzi stałą i doraźną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym obsługuje firmy w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego.

O Przeworsku 

Najstarsze ślady ludzi na terenie dzisiejszego miasta Przeworsk datuje się na epokę kamienia, gdyż z tego okresu znaleziono najstarsze narzędzia ludzkie. Kultura Przeworska inaczej zwana kultura wenedzką (nie mylić z wenecką) charakteryzowała się obecnością grobów jamowych. Na początku średniowiecza Przeworsk był miastem przez które przebiegał szlak handlowy łączący wschód z zachodem. Na początku IX wieku na terenie dzisiejszego Przeworska powstał warowny gród. Przeworsk związany był plemionami zachodniosłowiańskimi do momentu przejęcia przez książęta ruskie. Począwszy od XV wieku Przeworsk stał się centrum życia gospodarczego. Po drugiej Wojnie światowej w Przeworsku rozwijało się budownictwo mieszkaniowe oraz rolnictwo. Dokonano również przebudowy miasta.  Dzisiejszy Przeworsk jest miastem, w którym znajduje się wiele przedsiębiorstw usługowych, stanowiącym atrakcyjne miejsce dla potencjalnych inwestorów.

PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM DOWIESZ SIĘ:

 1. JAKIE SĄ RÓŻNICE POMIĘDZY ZAWODEM ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO?

 2. JAKIE SĄ KOSZTY PROWADZENIA SPRAWY?

 3. ILE BĘDZIESZ MUSIAŁ CZEKAĆ NA ZAŁATWIENIE SPRAWY?

 4. JAKIE KOSZTY SĄDOWE BĘDZIESZ MUSIAŁ POKRYĆ?

 5. CZY MOŻESZ UBIEGAĆ SIĘ O ZWOLNIENIE Z KOSZTÓW SĄDOWYCH?

 6. W JAKIM SĄDZIE BĘDZIE PROCEDOWANIA TWOJA SPRAWA?

 7. CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZWIĄZANIA SPORU W DRODZE MEDIACJI LUB NEGOCJACJI?

 8. JAKICH FORMALNOŚCI MUSISZ DOPEŁNIĆ, ABY POWIERZYĆ SPRAWY PEŁNOMOCNIKOWI?

 9. KIEDY MOŻESZ SPOTKAĆ SIĘ Z PRAWNIKIEM?

 10. JAKIE RYZYKO WIĄŻĘ SIĘ Z POSTĘPOWANIEM SĄDOWYM?

 11. ILE KOSZTUJE POMOC PROFESJONALNEGO PRAWNIKA?