Kancelaria w Przeworsku, ul. Piłsudskiego 1/17  
(Dom Rzemiosła, II piętro)

Mapy Google

  Przeworsk to małe, urokliwe miasteczko. Powiat Przeworski ma jednak sporo mieszkańców. W Przeworsku jest Sąd Rejonowy, niestety bez wydziału Pracy. Pomagam mieszkańcom Przeworska w rozwiązywaniu ich problemow prawnych. Warto skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika, takiego jak adwokat czy radca prawny tak jak ja. Wykonuje zawód radcy prawnego jak najlepiej potrafię, bo najważniejszym z moich celi zawodowych jest porostu pomagać ludziom, rozwiązywać ich problemy i mieć z tego wielką satysfakcję. W Przeworsku moja Kancelaria znajduje się w Domu Rzemiosła, w tym samym budynku gdzie zegarmistrz oraz bank spółdzielczy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

      Najstarsze ślady ludzi na terenie dzisiejszego miasta Przeworsk datuje się na epokę kamienia, gdyż z tego okresu znaleziono najstarsze narzędzia ludzkie. Kultura Przeworska inaczej zwana kultura wenedzką (nie mylić z wenecką) charakteryzowała się obecnością grobów jamowych. Na początku średniowiecza Przeworsk był miastem przez które przebiegał szlak handlowy łączący wschód z zachodem. Na początku IX wieku na terenie dzisiejszego Przeworska powstał warowny gród. Przeworsk związany był plemionami zachodniosłowiańskimi do momentu przejęcia przez książęta ruskie. Począwszy od XV wieku Przeworsk stał się centrum życia gospodarczego. Po drugiej Wojnie światowej w Przeworsku rozwijało się budownictwo mieszkaniowe oraz rolnictwo. Dokonano również przebudowy miasta.  Dzisiejszy Przeworsk jest miastem, w którym znajduje się wiele przedsiębiorstw usługowych, stanowiącym atrakcujne miejsce dla potencjalnych inwestorów.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK