Kancelaria w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 3a
(Dom Towarowy Globus, III piętro, wejście od tyłu)

Mapy Google

  Jarosław to piękne miasto z bogatą historią, której ślady widać w zachowanej architekturze. W tym mieście również prowadzę swoją praktykę. W Jarosławiu swoje Kancelarię prowadzi wielu adwokatów i radców prawnych, którzy świadczą świadczą usługi w ramach Kancelarii adwokackich oraz Kancelarii radców prawnych. Możesz wybrać, któremu Prawnikowi powierzysz swoje sprawy. Jeżeli chcesz skorzystać z moich usług, czyli pomocy prawnej świadczonej przez radcę prawnego zadzwoń. Postaramy się wspólnie rozwiązać Twoje problemu prawne znajdując najkorzystniejsze rozwiązanie. Moja Kancelaria mieści się niedaleko Sądu Rejonowego w Jarosławiu, w Domu Towarowym "Globus"

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

         Jarosław to jedno z najstarszych miast w Polsce, a nawet na świecie. Początki osadnictwa ludzkiego na terenie miasta Jarosław sięgają epoki kamienia gładzonego bezpośrednio poprzedzającego epokę brązu. W czasach gdy na ziemiach polskich panowali królowie z dynastii Piastów tereny dzisiejszego powiatu jarosławskiego  zamieszkiwała plemię Lędzian.  Według tradycyjnych przekazów, w których część znajduje potwierdzenie w źródłach historycznych gród Jarosław założył książę kijowski Jarosław I Mądry. W piętnastym wieku Jarosław był prężnie rozwijającym się miastem kupieckim, a na początku XVI wieku otrzymał nawet prawo składu. Po II Wojnie światowej Jarosław rozwinął się pod względem przemysłowym. W szczególności w mieście powstały Zakłady Przemysłu Cukierniczego praz Dziewiarskiego, a także Zakłady Mięsne. Jarosław jest atrakcyjnym miejscem pod względem gospodarczym, między innymi ze względu na położenie niedaleko granicy z Ukrainą.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK