Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk, Kraków, Rzeszów to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Upadłość konsumencka Rzeszów

Specjalizujemy się pomocy niewypłacalnym dłużnikom, w zakresie ogłaszania upadłości konsumenckiej w Rzeszowie. Załatwimy sprawy kompleksowo w oparciu o udzielone pełnomocnictwo procesowe. Przygotowujemy dokumenty oraz reprezentujemy dłużników przed Sądem.

Upadłość konsumencka Kraków

Reprezentujemy także Klientów w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmujemy się prowadzaniem spraw upadłościowych przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Pomogliśmy już kilkuset Klientom uwolnić się od długów.

Zadzwoń lub napisz. 

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm -

Kancelaria Radcy Prawnego
tel. 724-046-783/ 725-490-161/ 726-066-462

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4
Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a
Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17

Na czym polega stała obsługa prawna?

Stała obsługa prawna firmy to w dzisiejszych czasach bardzo popularna usługa prawna. Usługę taką świadczą głównie Kancelarie adwokackie oraz Kancelarie radców prawnych. Polega ona na powtarzającym się świadczeniu usług prawnych na rzecz podmiotu gospodarczego z jednoczesnym ukierunkowaniem Kancelarii na specjalizację związaną z branżą, w której działa usługobiorca. W takim przypadku wynagrodzenie adwokata lub radcy prawnego jest ustalane ryczałtowo biorąc pod uwagę zakres  obsługiwanej działalności gospodarczej. Zakres usługi obejmuje zasadniczo doradztwo prawne, sporządzanie umów i innych dokumentów wymagających wiedzy prawniczej, analizę umów handlowych, czynności związane z rejestracją spółek i innych podmiotów oraz obsługą KRS oraz CEIDG. Zwykle Kancelaria współpracuje również z biurem rachunkowym Klienta nadzorując jego działania oraz świadcząc doradztwo w zakresie prawa podatkowego.

Zakres stałej obsługi prawnej

Zasadniczą część usługi stanowi oczywiście reprezentację przed sądem, oraz sporządzanie pismo procesowych, takich jak pozwy, apelacje, sprzeciwy i inne środki odwoławcze. Znana jest również praktyka oddelegowania Prawnika, będącego pracownikiem Kancelarii adwokackiej  bądź radcowskiej do wykonywania czynności stałej obsługi prawnej w siedzibie Klienta. Prawnik taki zawsze jest dostępny dla przedsiębiorcy, a jednocześnie korzysta z fachowego zaplecza Kancelarii, w której pracuje takiego jak służbowe porady prawne czy dostęp do informatycznych systemów informacji prawnej.

Pomoc na etapie  przedsądowym

Natomiast na etapie przedsądowym prowadzimy postępowania mediacyjne, zajmujemy się egzekucją zaległych faktur na drodze polubownej, w szczególności sporządzamy wezwania do zapłaty i opinie prawne z uwzględnieniem aspektów ekonomii oraz zarządzania.

Pomoc w sytuacjach spornych 

W dzisiejszych czasach stosunki handlowe generują wiele sytuacji konfliktowych. Przedsiębiorca nie musi być prawnikiem, dlatego dobrze jest powierzenie obsługi prawnej Kancelarii i skupienie się na rozwijaniu swojego biznesu. Dążymy przedsiębiorców wielkim szacunkiem, bowiem to oni rozwijają Polską, tworzą miejsca pracy i zwiększają dobrobyt naszego kraju.  

Jak działamy?

Prowadzimy obsługę prawną Przedsiębiorców z terenu całego województwa podkarpackiego, ze szczególny uwzględnieniem tych, którzy swój biznes prowadzą na terenie Powiatu Przeworskiego, Powiatu Rzeszowskiego oraz Powiatu Jarosławskiego. Zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii.

Twórcy bloga - adwokat i radcy prawni

Autorem naszych publikacji są prawnicy z naszej Kancelarii, w tym adwokat Piotr Czyżyński, który prowadzi również Kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną adwokata Piotra Czyżyńskiego Kancelaria adwokacka w Rzeszowie.  Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami zamieszczanymi na blogu tej Kancelarii adwokackiej.

Zajmujemy się obsługą osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych między innymi z branży wirtualnych biur w Krakowie i Rzeszowie, transportowej czy księgowej. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm bez konieczności wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

Zaufali Nam

Kontakt z Kancelarią

Tel.

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)
Jarosław
, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus