Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk, Kraków, Rzeszów to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Upadłość konsumencka Rzeszów

Specjalizujemy się pomocy niewypłacalnym dłużnikom, w zakresie ogłaszania upadłości konsumenckiej w Rzeszowie. Załatwimy sprawy kompleksowo w oparciu o udzielone pełnomocnictwo procesowe. Przygotowujemy dokumenty oraz reprezentujemy dłużników przed Sądem.

Upadłość konsumencka Kraków

Reprezentujemy także Klientów w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmujemy się prowadzaniem spraw upadłościowych przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Pomogliśmy już kilkuset Klientom uwolnić się od długów.

Zadzwoń lub napisz. 

Punkty kontaktowe

Informatyzacja administracji państwowej

W dzisiejszych czasach administracja publiczna podlega złożonym procesom związanym z informatyzacją. Jednym z elementów tej informatyzacji są punkty kontaktowe tworzone oraz funkcjonujące na podstawie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Zadania związane z utworzeniem punktu kontaktowego oraz zarządzaniem zgromadzonych w niego danymi osobowymi należą do Ministra właściwego do spraw Gospodarki. Do podstawowym zadań punktu kontaktowego należy udzielanie podmiotom zainteresowanym wszelkich niezbędnych informacji w zakresie formalności związanych z rejestracją działalności gospodarczej, dokonywaniem zmian we wpisie w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, a także zakończeniem takiej działalności. W punkcie kontaktowym są zatrudnieni konsultacji posiadający wiedzę z zakresu obowiązujących na terenie Polski przepisów w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Instytucja punktu kontaktowego

Ponadto punkt kontaktowy stanowi instytucję, która umożliwia załatwianie spraw związanych z rozpoczęciem, prowadzeniem oraz zakończeniem działalności gospodarczej przy wykorzystaniu sytemu informatycznego w sposób elektroniczny bez osobistego stawiennictwa we właściwej strukturze pomocniczej (urzędzie) organu.  Od niedawna istnieje także możliwość wypełnienia wniosku do CEIDG przez telefon korzystając z usług punktu kontaktowego. W takim przypadku w rozmowie telefonicznej aktualny lub przyszły przedsiębiorca podaje konsultantowi dane potrzebne do wypełnienia wniosku. Konsultant wprowadza wniosek do systemu, a podmiot zainteresowany otrzymuje identyfikator. W takim przypadku istnieje  jednak konieczność osobistej wizycie w urzędzie w celu podpisania już wcześniej przygotowanego wniosku.

Strona internetowa punktu kontaktowego

Na stronie punktu kontaktowego można znaleźć wszelkie niezbędne informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym adresy właściwych organów oraz numer telefonu na infolinię pojedynczego punktu kontaktowego. Formalności związany z obsługą działalności gospodarczej może również za nas załatwić prawnik zatrudniony w firmie, adwokat lub radca prawny. Nie mniej jednak punkt kontaktowy stanowi istotną pomocą dla strony nie korzystającej z profesjonalnej pomocy prawnej.

Pomoc prawna Kancelarii w sprawach administracyjnych

Nasza Kancelaria posiada oddziały w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Zajmujemy się między innymi obsługą podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie kontaktów z organami administracji publicznej. Jeżeli jesteś zainteresowany stałą współpracą z naszą Kancelarią zapraszamy do omówienia szczegółowych warunków współpracy, które mogą być również sformułowane na piśmie.

Twórcy bloga - adwokat i radcy prawni

Autorem naszych publikacji są prawnicy z naszej Kancelarii, w tym adwokat Piotr Czyżyński, który prowadzi również Kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną adwokata Piotra Czyżyńskiego Kancelaria adwokacka w Rzeszowie.  Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami zamieszczanymi na blogu tej Kancelarii adwokackiej.

Zajmujemy się obsługą osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych między innymi z branży wirtualnych biur w Krakowie i Rzeszowie, transportowej czy księgowej. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm bez konieczności wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

Zaufali Nam

Kontakt z Kancelarią

Tel.

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)
Jarosław
, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus