Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk, Kraków, Rzeszów to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Upadłość konsumencka Rzeszów

Specjalizujemy się pomocy niewypłacalnym dłużnikom, w zakresie ogłaszania upadłości konsumenckiej w Rzeszowie. Załatwimy sprawy kompleksowo w oparciu o udzielone pełnomocnictwo procesowe. Przygotowujemy dokumenty oraz reprezentujemy dłużników przed Sądem.

Upadłość konsumencka Kraków

Reprezentujemy także Klientów w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmujemy się prowadzaniem spraw upadłościowych przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Pomogliśmy już kilkuset Klientom uwolnić się od długów.

Zadzwoń lub napisz. 

Specjalizacja Kancelarii

Na czym polega specjalizacja? 

W dzisiejszych czasach rozwój stosunków życia społecznego generuje potrzebę na specjalizację w każdej dziedzinie. Zjawisko to dotyczy również sfery usług prawnych. Najbardziej widoczne tendencję do specjalizacji można zauważyć w większych miastach. Na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych specjalizacja jest już standardem usług prawnych. W Polsce nadal jednak zazwyczaj prawnicy, w tym adwokaci i radcy prawni zajmują się wszystkimi dziedzinami prawa. Tylko niektóre gałęzie prawa są co do zasady przedmiotem specjalizacji tylko niektórych Kancelarii. Przykładem tego rodzaju spraw są sprawy z zakresu postępowania upadłościowego. Sprawy te wymagają nie tylko wiedzy prawnej co do treści przepisów, orzecznictwa sądów i poglądów judykatury, ale także wiedzy ekonomicznej oraz w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami w stanach kryzysowych.

Prawo krajowe innych państw 

Podobnie przedmiotem specjalizacji polskich prawników jest prawo krajowe obcych państw. Najczęściej w tej dziedzinie specjalizują się prawnicy zagraniczni, którzy obowiązkowo  wpisani są stosowną listę polskich korporacji prawnych posiadający prawo do pełnienia funkcji zastępcy procesowego na terenie Polski. W niektórych przypadkach z pomocy takich prawników może również korzystać Sąd powołując ich na biegłych w postępowaniach, w których zachodzi potrzeba zastosowania prawa obcego państwa.

Kompleksowa pomoc prawna

Specjalizacja nie zmienia jednak faktu, że prawnik powinien posiadać odpowiednią wiedzę w każdej dziedzinie prawa, w związku z faktem, że każdą sprawę należy rozpatrywać kompleksową niejednokrotnie posługując się przepisami z różnych dziedzin prawa. Zazwyczaj w większych Kancelariach, które zatrudniają zespół prawników każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, co umożliwia świadczenie usług prawnych na jak najwyższym poziomie, a jednocześnie umożliwia optymalizację czasu pracy i rozwój personelu prawniczego. Dotyczy to jednak co oczywiste większych miast, w małych miastach ludzie zgłaszają się do prawnika z różnymi problemami, które za każdym razem należy rozwiązywać biorąc pod uwagę słuszny interes Klienta. W przypadku gdy dana dziedzina wymaga wiedzy specjalistycznej istnieje możliwość skierowania Klienta do prawnika specjalizującego się w tej dziedzinie.

Z jakimi sprawami Klienci zgłaszają się najczęściej? 

Pewnego rodzaju sprawy ze względu na swoją powszechność nie wymagają specjalizacji. Do spraw takich należą proste sprawy o zapłatę, sprawy o alimenty, czy rozwód. Podjęcia się takich spraw podejmie się w zasadzie każdy prawnik. Jeżeli chcesz uzyskać informację na temat oferty naszej Kancelarii zajrzyj tutaj. Serdecznie zaprażamy do współpracy osoby indywidualne oraz podmioty gospodarcze.

Twórcy bloga - adwokat i radcy prawni

Autorem naszych publikacji są prawnicy z naszej Kancelarii, w tym adwokat Piotr Czyżyński, który prowadzi również Kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną adwokata Piotra Czyżyńskiego Kancelaria adwokacka w Rzeszowie.  Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami zamieszczanymi na blogu tej Kancelarii adwokackiej.

Zajmujemy się obsługą osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych między innymi z branży wirtualnych biur w Krakowie i Rzeszowie, transportowej czy księgowej. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm bez konieczności wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

Zaufali Nam

Kontakt z Kancelarią

Tel.

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)
Jarosław
, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus