Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk, Kraków, Rzeszów to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Upadłość konsumencka Rzeszów

Specjalizujemy się pomocy niewypłacalnym dłużnikom, w zakresie ogłaszania upadłości konsumenckiej w Rzeszowie. Załatwimy sprawy kompleksowo w oparciu o udzielone pełnomocnictwo procesowe. Przygotowujemy dokumenty oraz reprezentujemy dłużników przed Sądem.

Upadłość konsumencka Kraków

Reprezentujemy także Klientów w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmujemy się prowadzaniem spraw upadłościowych przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Pomogliśmy już kilkuset Klientom uwolnić się od długów.

Zadzwoń lub napisz. 

Zakładanie spółki zoo w systemie s-24

Założenie spółki bez udziału notariusza 

Od kilku lat założenie spółki zoo nie wymaga już udziału notariusza. Nie jest konieczne ustanowienie aktu założycielskiego w formie aktu notarialnego lub zawarcie umowy spółki zoo w tej formie. Jest to duże ułatwienie dla przedsiębiorców. Wiele firm oferuje zakładanie spółki zoo. W tym przypadku najlepiej jednak skorzystać z usług radcy prawnego, lub adwokata. Przede wszystkim jest to korzystne ze względu na fakt, iż tylko zawodowy zastępca procesowy, członek korporacji prawniczej może działać jako nasz pełnomocnik w procedurze rejestrowej. Tylko ten podmiot co do zasady może przeprowadzić postępowanie rejestracyjne w naszym umieniu i załatwić wszystkie formalności. Wystarczy, że wspólnicy spółki zoo udzielą pełnomocnictwa w formie pisemnej adwokatowi lub radcy prawnego.

Oferta Kancelarii, w zakresie obsługi KRS 

Nasza Kancelaria oferuje również zawarcie umowy spółki zoo korzystając z wzorca takiej umowy udostępnionego w systemie s-24. Zakładaniem spółek zoo zajmuje się większość Kancelarii adwokackich i radcowskich. Wówczas każdy wspólnik zawiera umowę za pośrednictwem własnego pełnomocnika, a następnie jeden z pełnomocników posiadający uprawienia adwokata lub radcy prawnego składa wniosek o rejestrację spółki zoo w KRS za pośrednictwem systemu s-24. Cała procedura trwa zwykle do 48 godzin od otrzymania niezbędnych pełnomocnictw. Kompleksowa usługa polegająca na założeniu spółki w tym systemie to zwykle koszt 1 200 zł netto, gdyż ta kwota stanowi minimalną stawkę z Rozporządzeń regulujących minimalne wynagrodzenie adwokatów i radców prawnych. Dodatkowo należy doliczyć opłatę sądową za wpis (250 zł) i ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym (100 zł), a także niewielki (0,5 % kapitału zakładowego) podatek od czynności cywilnoprawnych i opłaty manipulacyjne.

Jak założyć spółkę zoo przez Internet w systemie s-24? 

Założenie spółki zoo w systemie s-24 jest zadaniem stosunkowo łatwym, nie mniej jednak nie budzi wątpliwości, że większość przedsiębiorców powierza to zadanie profesjonalnym prawnikom posiadającym odpowiednią wiedzę. Założyć spółkę zoo w ten sposób czy to samodzielnie, czy to przez pełnomocnika może zarówno obywatel Polski, jak i legalnie przebywający na terenie Polski Cudzoziemiec. Na początku funkcjonowania systemu s-24 koniecznym było honorowanie się przez osobę, czy osoby zakładające spółkę zoo w systemie s-24 numerem PESEL. Aktualnie nie ma tego wymogu, dlatego nie ma żadnym przeszkód, aby spółkę zoo korzystając z wzorca umowy założyć za pośrednictwem Internetu Cudzoziemiec.

Kontakt z Kancelarią

Aktualnie znajdujesz się na blogu Kancelarii Radcy Prawnego Joanny Orłowskiej Paczek. Więcej artykułów dotyczących prawa handlowego, w szczególności zakładania spółkę znajdziesz tutaj.

Twórcy bloga - adwokat i radcy prawni

Autorem naszych publikacji są prawnicy z naszej Kancelarii, w tym adwokat Piotr Czyżyński, który prowadzi również Kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną adwokata Piotra Czyżyńskiego Kancelaria adwokacka w Rzeszowie.  Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami zamieszczanymi na blogu tej Kancelarii adwokackiej.

Zajmujemy się obsługą osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych między innymi z branży wirtualnych biur w Krakowie i Rzeszowie, transportowej czy księgowej. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm bez konieczności wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

Zaufali Nam

Kontakt z Kancelarią

Tel.

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)
Jarosław
, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus