Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk, Kraków, Rzeszów to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Upadłość konsumencka Rzeszów

Specjalizujemy się pomocy niewypłacalnym dłużnikom, w zakresie ogłaszania upadłości konsumenckiej w Rzeszowie. Załatwimy sprawy kompleksowo w oparciu o udzielone pełnomocnictwo procesowe. Przygotowujemy dokumenty oraz reprezentujemy dłużników przed Sądem.

Upadłość konsumencka Kraków

Reprezentujemy także Klientów w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmujemy się prowadzaniem spraw upadłościowych przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Pomogliśmy już kilkuset Klientom uwolnić się od długów.

Zadzwoń lub napisz. 

Nakazy zapłaty

Nakazy zapłaty - sprzeciwy i zarzuty

Kancelaria Radcy Prawnego
tel. 724-046-783/  726-066-462

Rzeszów, ul. Piłsudskiego 17/4
Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a
Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17

Sprzeciw od nakazu zapłaty

(postępowanie upominawcze, elektroniczne postępowanie upominawcze, wyrok zaoczny)

Zarzuty od nakazu zapłaty

(postępowanie nakazowe)

Jeden TERMIN

14 dni od doręczenia

Co robić? 

Jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym, nakazowym lub EPU możesz skontaktować się z Prawnikiem. Ocenimy czy wierzytelność dochodzona przez powoda nie uległa przedawnienie oraz czy zostały spełnione inne przesłanki zasądzenia dochodzonego roszczenia. Jeżeli nie wniesiesz sprzeciwu/ zarzutów nakaz zapłaty stanie się prawomocny. Pomogliśmy już wielu dłużnikom. Nieznajomość prawa szkodzi, a procedura cywilna jest bardzo skomplikowana, dlatego pomoc Prawnika może uchronić przed negatywnymi konsekwencjami prawomocności nakazu zapłaty.

Nasze doświadczenie

Znamy procedury postępowania upominawczego, elektronicznego postępowania upominawczego, postępowania nakazowego oraz procedury związane z wydaniem wyroku zaocznego.

Firmy windykacyjne 

Firmy windykacyjne wygrywają procesu w skutek niewiedzy dłużników, z których nie wielu składa kasatoryjne środki zaskarżenia nakazów zapłaty. Najczęstszym zarzutem jest przedawnienie, którego Sąd nie uwzględnia z urzędu.

Nakaz zapłaty doręczony na niewłaściwy adres 

Pomagamy też osobom wobec których wydano nakaz zapłaty bez ich woli i wiedzy w skutek umyślnego lub nieumyślnego podania ich błędnego adresu W takim przypadku przygotowujemy skargą o pozbawienie nakazu zapłaty klauzuli wykonalności z urzędu i doręczenie pozwu, od którego należy wnieść sprzeciw.

Pomoc radcy prawnego

Radca prawny  (uprawnienia takie posiadają również również adwokaci) w oparciu o udzielone pełnomocnictwo może prowadzić całe postępowanie, a w przypadku wygrania sprawy koszty wynagrodzenie Twojego profesjonalnego pełnomocnika pokryje wierzyciel na zasadzie art 98 §2 k.p.c. Istnieje również możliwość sporządzenia konkretnego dokumentu, np. sprzeciwu, zarzutów, pozwu przeciwegzekucyjnego.

Skontaktuj się z Nami 

Zapraszamy do naszej Kancelarii w celu zasięgnięcia porady prawnej.

Nakazy zapłaty - sprzeciwy i zarzuty
Kancelaria Radcy Prawnego
tel. 724-046-783/ 725-490-161/ 726-066-462

Rzeszów, ul. Piłsudskiego 17/4
Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a
Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17

Twórcy bloga - adwokat i radcy prawni

Autorem naszych publikacji są prawnicy z naszej Kancelarii, w tym adwokat Piotr Czyżyński, który prowadzi również Kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną adwokata Piotra Czyżyńskiego Kancelaria adwokacka w Rzeszowie.  Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami zamieszczanymi na blogu tej Kancelarii adwokackiej.

Zajmujemy się obsługą osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych między innymi z branży wirtualnych biur w Krakowie i Rzeszowie, transportowej czy księgowej. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm bez konieczności wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

Zaufali Nam

Kontakt z Kancelarią

Tel.

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)
Jarosław
, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus